Error: Your upload path is not valid or does not exist: /home/joinangl/public_html/wp-content/uploads COVID19 Individual PL | Angling Trust & Fish Legal Membership

Porady dla wędkarzy indywidualnych

Jest to nasz obszar dedykowany dla wędkarzy indywidualnych. Zamieścimy tu wszystkie nasze najnowsze wskazówki dotyczące zachowania bezpieczeństwa podczas wędkowania, a także aktualizacje dotyczące setek imprez i zawodów, którymi zarządzamy i na które wpływ miał COVID-19.

Pytania Generalne

Czy obecne zalecenia rządowe nadal pozwalają mi wędkować?

Wszyscy musimy zrobić to, czego wymaga od nas rząd, z korzyścią dla naszego własnego zdrowia i zdrowia naszych społeczności, dlatego powinniśmy powstrzymać się od wędkowania i współpracować w celu zwalczania tej pandemii i ratowania życia.

W dniu 23 marca 2020 r. Rząd Wielkiej Brytanii zmienił z oferowania porad i wskazówek na egzekwowanie ograniczeń aktywności w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 – w szczególności w celu zmniejszenia wpływu na NHS i ochrony tych najbardziej narażonych.

Nakazy są następujące:

  • robienie tylko potrzebnych zakupów tak rzadko, jak to możliwe
  • jedna forma ćwiczenia w ciągu dnia- na przykład bieganie, spacer, lub jazda rowerem – samemu lub z członkami twojego domostwa;
  • wszelkie potrzeby medyczne, celu zapewnienia opieki lub pomocy osobom wymagającym szczególnego traktowania
  • podróż do pracy i z pracy, ale tylko tam, gdzie jest to absolutnie konieczne i nie można tego zrobić z domu;

To jedyne powody, dla których powinieneś opuścić dom.

Z tego stwierdzenia nie wynika jasno, czy łowienie ryb jest dozwoloną formą ćwiczeń.

Zwrócimy się o wyjaśnienia do Sport England i innych organów rządowych, aby zrozumieć te szczegóły, i zaktualizujemy tę stronę, gdy tylko dowiemy się więcej na ten temat.

Dopóki nie otrzymamy tego wyjaśnienia, prosimy, aby wszyscy wędkarze przestrzegali ograniczeń określonych przez rząd w tym czasie.

AKTUALIZACJA 28.03.2020

Rząd wyjaśnił, że wszelka działalność sportowa na świeżym powietrzu powinna zostać zakończona, a wszystkie główne organy zarządzające wydały odpowiednie porady, w tym Angling Trust. Codzienne ćwiczenia w formie biegania, chodzenia lub jazdy na rowerze rozpoczynające i kończące się w domu są dozwolone. Policja ma teraz uprawnienia do karania osób za podróżowanie, które nie jest niezbędne. Jednak Angling Trust pracuje nad zestawem wytycznych dotyczących połowów rekreacyjnych, które będziemy przedstawiać rządowi, gdy wirus osiągnie swój szczyt, które można zastosować przy złagodzeniu zasad, aby umożliwić wznowienie wędkowania w pojedynkę. Opublikujemy je we właściwym czasie.

Zawody wędkarskie oraz inne eventy

Czy twoje zawody nadal się odbędą?

Angling Trust i partnerzy podjęli decyzję o przełożeniu wszystkich zawodów do 18 kwietnia 2020 r. włącznie, w wyniku wybuchu koronawirusa. Ta decyzja obejmuje zaplanowane kwalifikacje Fish ‘O’ Mania.

Na tym etapie Fish „O” Mania 2020 będzie kontynuowana zgodnie z planem finałowym 11 lipca w Hayfield Lakes, jednak jest to sytuacja, która będzie uważnie monitorowana przez Matchroom Multi Sport i Angling Trust.

Będziemy na bieżąco informować naszych członków i konkurentów o zmianach w tym zakresie. Zawsze możesz sprawdzić najnowsze wskazówki. Nasze najnowsze informacje prasowe na ten temat można znaleźć na stronie

https://www.anglingtrust.net/news.asp?itemid=5232&itemTitle=Coronavirus%3A+Angling+Trust+issue+statement+regarding+Fish+%27O%27+Mania+and+other+competitions&section=29&sectionTitle=Angling+Trust+News 

Z kim mogę porozmawiać o konkursie, w którym zgłosiłem swoje uczestnictwo?

Wszystkim posiadaczom biletów na przełożone wydarzenia będą zagwarantowane miejsca na ponownie ustalone daty.

Posiadacze biletów z pytaniami powinni skontaktować się z

Sandra.johnson@anglingtrust.net lub zadzwonić pod numer 0115 822 4519.

Co z innymi wydarzeniami, takimi jak Get into Fishing i Regional Forums?

Podjęliśmy decyzję o przełożeniu wszystkich wydarzeń do 18 kwietnia 2020 r. włącznie, w wyniku wybuchu koronawirusa.

Będziemy na bieżąco informować osoby znajdujące się na naszych listach dystrybucyjnych za pośrednictwem poczty elektronicznej, a także za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Będziemy tweetować aktualizacje z @GetIntoFishing i @ATFreshwater

Zawsze możesz sprawdzić tutaj najnowsze wskazówki.

Dalsze Wsparcie

Jesteśmy tutaj, aby cię wspierać!

07495 433626

Mark Wilton
(Poniedziałek – Piątek 9.00am - 7.00pm)

07854 239721

Dave Evans
(Poniedziałek – Piątek 9.00am - 7.00pm)

07949 703206

Jake Davoille

(Sobota – Niedziela 12.00pm - 3.00pm)